Virginia TSA - 2013 Northern Regional Fair Awards

2013 Virginia - Northern Region Winners

 
A-02 Career Prep Level I
1 Anh-Huy NguyenRobert Frost Middle School Fairfax County
2 Savana HajipanteliMark Twain Middle School Fairfax County
3 Larry NealA. G. Wright Middle School Stafford County
4 Governor ClarkT. Benton Gayle Middle School Stafford County
5 Faisal RefaiBenjamin Franklin Middle School Fairfax County
6 Shannen PrindleRachel Carson Middle School Fairfax County
7 Kavya KopparapuRachel Carson Middle School Fairfax County
8 Vyshnavi PendalaRachel Carson Middle School Fairfax County
9 Ankur MishraBenjamin Franklin Middle School Fairfax County
10 Akanksha AlokRachel Carson Middle School Fairfax County
 
A-03 Challenging Technology Issues Level I
1 Pranavi Nara
Navya Kalale
Rachel Carson Middle School Fairfax County
2 Akanksha Alok
Michele Wang
Rachel Carson Middle School Fairfax County
3 Amee Kapadia
Katherine Barbano
Robert Frost Middle School Fairfax County
4 Josal Patel
Harish Chandrasekaran
Rachel Carson Middle School Fairfax County
5 Hannah Kenkel
Larry Neal
A. G. Wright Middle School Stafford County
6 Caelen Barranta
Ayman Slamani
Mark Twain Middle School Fairfax County
7 Meron Girma
Selam Haile
Mark Twain Middle School Fairfax County
8 Hsing Chun Lin
Nora Thompson
Robert Frost Middle School Fairfax County
9 Sam Lichtman
Makenna Moore
A. G. Wright Middle School Stafford County
10 Raheel Tauyyab
Quintin Harter
Benjamin Franklin Middle School Fairfax County
 
A-05 Communication Challenge Level I
1 Sam LichtmanA. G. Wright Middle School Stafford County
2 Zach HaydenMark Twain Middle School Fairfax County
3 Madison MattocksA. G. Wright Middle School Stafford County
4 Brian JohnsonMark Twain Middle School Fairfax County
5 Lou'ay HusseinBenjamin Franklin Middle School Fairfax County
 
A-06 Community Service Video Level I
1 Savana Hajipanteli
Isabella Malave
Dana Scheetz
Mark Twain Middle School Fairfax County
2 Amee Kapadia
Seorin Jeong
Adam Kim
Daniel Kim
Steven Li
Andrea Michael
Robert Frost Middle School Fairfax County
3 Johnny Bingham
Sarah Reid
Nathan Sidor
Gifty Aygemfra
A. G. Wright Middle School Stafford County
4 Josal Patel
Shrikant Mishra
Prithvi Narayana
Jason Liu
Varun Iyengar
Harish Chandrasekaran
Evan Cao
Thomas Lai
Rachel Carson Middle School Fairfax County
 
A-08 Digital Photography Level I
1 Prachi YadavBenjamin Franklin Middle School Fairfax County
2 Sky SummersA. G. Wright Middle School Stafford County
3 Laine StokerSwanson Middle School Arlington County
4 Amanda WycheA. G. Wright Middle School Stafford County
5 Gaby LiRachel Carson Middle School Fairfax County
6 Kirubel AkliluMark Twain Middle School Fairfax County
7 Pratishtha PanigrahiBenjamin Franklin Middle School Fairfax County
8 Kevin LyMark Twain Middle School Fairfax County
9 Ciara BarrettThoreau Middle School Fairfax County
10 Shannen PrindleRachel Carson Middle School Fairfax County
 
A-09 Dragster Level I (Audited 3/15/13)
1 Thomas LaiRachel Carson Middle School Fairfax County
2 Lukas ButlerThoreau Middle School Fairfax County
3 Evan CaoRachel Carson Middle School Fairfax County
4 Jonathan CantrellA. G. Wright Middle School Stafford County
5 Jishnu MedisettiLangston Hughes Middle School Fairfax County
6 Sung Ji YoonRobert Frost Middle School Fairfax County
7 Daniel GrumblesSwanson Middle School Arlington County
8 Alex BabcockSwanson Middle School Arlington County
9 Richard GibbonsBenjamin Franklin Middle School Fairfax County
10 Stephen MerrickBenjamin Franklin Middle School Fairfax County
 
A-12 Essays on Technology Level I
1 Uzma RentiaRobert Frost Middle School Fairfax County
2 Pranavi NaraRachel Carson Middle School Fairfax County
3 Vyshnavi PendalaRachel Carson Middle School Fairfax County
4 Ashwin SrinivasanRachel Carson Middle School Fairfax County
5 Sojung KimMark Twain Middle School Fairfax County
6 Katherine BarbanoRobert Frost Middle School Fairfax County
7 Michele WangRachel Carson Middle School Fairfax County
8 Hsing Chun LinRobert Frost Middle School Fairfax County
9 Yousuf LatifBenjamin Franklin Middle School Fairfax County
10 Akanksha AlokRachel Carson Middle School Fairfax County
 
A-13 Flight Level I
1 Labria RobertsT. Benton Gayle Middle School Stafford County
2 Andrew SoltisHerndon Middle School Fairfax County
3 Jacob KregerT. Benton Gayle Middle School Stafford County
4 Millan WelmanRobert Frost Middle School Fairfax County
5 Alex CooperT. Benton Gayle Middle School Stafford County
6 Chase HummelHerndon Middle School Fairfax County
7 Quinn DawkinsBenjamin Franklin Middle School Fairfax County
8 Arnav GuptaMark Twain Middle School Fairfax County
9 Aman SandhuBenjamin Franklin Middle School Fairfax County
10 Josal PatelRachel Carson Middle School Fairfax County
 
A-16 Go Green Manufacturing Level I
1 Savana Hajipanteli
Isabella Malave
Dana Scheetz
Mark Twain Middle School Fairfax County
2 Hsing Chun Lin
Nora Thompson
Tina Wang
Carolyn Wong
Katie Chang
Janani Chander
Robert Frost Middle School Fairfax County
3 Caelen Barranta
Navonte Dean
Kelly Mai
Diana Pena Moreno
Molly Schindler
Mark Twain Middle School Fairfax County
4 Sarah Franklin
Josh Laney
Katherine Milton
Alex Tudan
Thoreau Middle School Fairfax County
5 Spencer Boucher
Deirdre Pethokoukis
Alecsis Pillar
Alex Cooper
Ethan Dugan
Michael Goffus
Anna Pettry
Leah Olson
T. Benton Gayle Middle School Stafford County
6 Connor Anderson
Quinn Dawkins
Lou'ay Hussein
Benjamin Franklin Middle School Fairfax County
7 Ronnie Gricas
Makenna Moore
Larry Neal
Logan Olson
Jacob Schwartz
A. G. Wright Middle School Stafford County
8 Omisha Jyothi
Sarah Fritzsche
Hein Lee
Linda Do
Lake Braddock Secondary School (MS) Fairfax County
9 Vaishnavi Nara
Kavya Kopparapu
Jason Liu
Shannen Prindle
Gaby Li
Rachel Carson Middle School Fairfax County
10 Jihyeong Lee
Chris McGowan
Andrew Ni
Thinh Tu
Nathan Kim
Chris Cao
Robert Frost Middle School Fairfax County
 
A-20 Multimedia Production Level I
1 Max KolhofRachel Carson Middle School Fairfax County
2 Harish ChandrasekaranRachel Carson Middle School Fairfax County
3 Kol BergstromA. G. Wright Middle School Stafford County
4 Eric GuanBenjamin Franklin Middle School Fairfax County
5 Raheel TauyyabBenjamin Franklin Middle School Fairfax County
6 Sky SummersA. G. Wright Middle School Stafford County
7 Aaron ReidA. G. Wright Middle School Stafford County
 
A-21 Prepared Speech Level I
1 Hannah KenkelA. G. Wright Middle School Stafford County
2 Cj WilsonMark Twain Middle School Fairfax County
3 Prachi YadavBenjamin Franklin Middle School Fairfax County
4 Rachel JanneyA. G. Wright Middle School Stafford County
5 Gabriella BarrantaMark Twain Middle School Fairfax County
6 Katherine SchinellaMark Twain Middle School Fairfax County
7 Pranavi NaraRachel Carson Middle School Fairfax County
8 Akanksha AlokRachel Carson Middle School Fairfax County
9 Pratishtha PanigrahiBenjamin Franklin Middle School Fairfax County
10 Anh-Huy NguyenRobert Frost Middle School Fairfax County
 
A-23 Promotional Design Level I
1 Evan QuachMark Twain Middle School Fairfax County
2 Michele WangRachel Carson Middle School Fairfax County
3 Ellie RidgewaySwanson Middle School Arlington County
4 Samara HughesA. G. Wright Middle School Stafford County
5 Navya KalaleRachel Carson Middle School Fairfax County
6 Gaby LiRachel Carson Middle School Fairfax County
7 Ben ZhouRobert Frost Middle School Fairfax County
8 Abdul BambaBenjamin Franklin Middle School Fairfax County
9 Kyle GlasgowMark Twain Middle School Fairfax County
10 J.C. KokphaeA. G. Wright Middle School Stafford County
 
A-25 System Control Technology Level I (Audited 3/15/13)
1 Ashwin Srinivasan
Max Kolhof
Varun Iyengar
Rachel Carson Middle School Fairfax County
2 Peter Zhao
Hansen Zhao
Evan Quach
Mark Twain Middle School Fairfax County
3 Soham Ray
Kavya Kopparapu
Rahul Rajan
Rachel Carson Middle School Fairfax County
4 Justin Suh
Thinh Tu
Trevor Von Christierson
Robert Frost Middle School Fairfax County
5 Adnan Rahman
Sarah Reid
Timothy Sharp
A. G. Wright Middle School Stafford County
6 Jacklyn Chen
Pranav Ramanan
Allan Cate
Lake Braddock Secondary School (MS) Fairfax County
7 Evan Quach
Peter Zhao
Hanhsen Zhao
Mark Twain Middle School Fairfax County
8 Labria Roberts
Myles Oats
Ethan Dugan
T. Benton Gayle Middle School Stafford County
9 Ryan Fard
Hannah Kenkel
Kimberly Sharp
A. G. Wright Middle School Stafford County
10 Aaron Barnett
Talia Enav
Hein Lee
Lake Braddock Secondary School (MS) Fairfax County
 
A-28 Transportation System Level I
1 Spencer BoucherT. Benton Gayle Middle School Stafford County
2 Sameer GuptaMark Twain Middle School Fairfax County
3 Jack SnowdonMark Twain Middle School Fairfax County
4 Max KolhofRachel Carson Middle School Fairfax County
5 Jestin SheekT. Benton Gayle Middle School Stafford County
6 Johnny SpauldingA. G. Wright Middle School Stafford County
7 Varun IyengarRachel Carson Middle School Fairfax County
8 Jonathan PollockRobert Frost Middle School Fairfax County
9 Lauren GruberT. Benton Gayle Middle School Stafford County
10 William XuSwanson Middle School Arlington County
 
B-04 Career Preparation Level II
1 Asha KrishnakumarThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
2 Sherry LeeW. T. Woodson High School Fairfax County
3 Sruthi JayaramanThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
4 Pranay SinghThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
5 Omar GhoramahAnnandale High School Fairfax County
6 Victoria DangAnnandale High School Fairfax County
7 Lexiebleu AmundsonWoodgrove High School Loudoun County
8 Karen NguyenAnnandale High School Fairfax County
9 Daniel RuizW. T. Woodson High School Fairfax County
10 Rasel AbutaaAnnandale High School Fairfax County
 
B-05 Architectural 2D CAD Level II
1 Lehman DanaFauquier High School Fauquier County
2 Rachel HuntLake Braddock Secondary School (HS) Fairfax County
3 Ankur MittalWestfield High School Fairfax County
4 Samuel SpallerHayfield Secondary School Fairfax County
5 Stephen RichardsWestfield High School Fairfax County
6 Romelia BeltetonHayfield Secondary School Fairfax County
7 Simon ParkW. T. Woodson High School Fairfax County
8 Jimena Flor FigueroaLake Braddock Secondary School (HS) Fairfax County
 
B-06 Engineering 3D CAD Level II
1 Joey BaierKettle Run High School Fauquier County
2 Zoe WaideFauquier High School Fauquier County
3 Truman HeberleChantilly High School Fairfax County
4 Chelsea PixaHayfield Secondary School Fairfax County
5 Kenneth PerezHayfield Secondary School Fairfax County
6 Matt BarnesFauquier High School Fauquier County
7 John ForsytheHayfield Secondary School Fairfax County
8 Patrick CastroHayfield Secondary School Fairfax County
9 Justin HoelscherKettle Run High School Fauquier County
10 Tristan PooleWoodgrove High School Loudoun County
 
B-09 Debating Technological Issues Level II
1 David D. Hastings
Stefan G. Jeanpierre
Colonial Forge High School Stafford County
2 Sruthi Jayaraman
Raksha Pothapragada
Thomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
3 Lucas Lin
Rohan Pandit
Thomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
4 Arrush Choudhary
Thomas Givens
Chantilly High School Fairfax County
5 Katherine A. Ayala
Alex P. Palacios
Woodgrove High School Loudoun County
6 Victoria M. Dang
Rasel Abutaa
Annandale High School Fairfax County
7 Danial Hussain
Jeffrey Liu
Thomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
8 Su Ah Lee
Daniel Ruiz
W. T. Woodson High School Fairfax County
9 Aidan Thayer
Gabby Grove
West Springfield High School Fairfax County
10 Noah Kim
Shanmuka Gadiraju
W. T. Woodson High School Fairfax County
 
B-10 Desktop Publishing Level II
1 Pranay SinghThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
2 Hannah MurrayKettle Run High School Fauquier County
3 Raksha PothapragadaThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
 
B-11 Digital Video Production Level II
1 Christopher B. Hudson
Josh D. Olson
Kara E. Wineinger
Matthew P. Richardson
Colonial Forge High School Stafford County
2 Tsering Say
Samantha Mori
Mashaba Rashid
Cynthia Wang
W. T. Woodson High School Fairfax County
3 Ryan S. Deguzman
Hayden T. Barzditis
Aleyse L. Shannon
Colonial Forge High School Stafford County
4 Su Ah Lee
Daniel Ruiz
W. T. Woodson High School Fairfax County
5 Kuno Yang
Gabe Brey
James Aguilera
Mike Evanko
Alex Cho
Kabir Ghai
Daniel Markoff
Mclean High School Fairfax County
6 Ryan Yang
Glenn Feit
Habib Karaky
Nadim Najjar
Mclean High School Fairfax County
7 Ammar A. Al-Kahfah
Amber Hines
Lam Bui
Omar Ghoramah
Muhammad A. Malik
Annandale High School Fairfax County
8 Carlo Blanco
Thomas Gonzales
Thuy Vuong
Yorktown High School Arlington County
9 Pranay Singh
Sashank Thupukari
Arvind Chava
Thomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
10 Dheeraj Kammari
Neeraj Sabapathy
Neswanth Keepudi
Siddharth Surapaneni
Westfield High School Fairfax County
 
B-12 Dragster Design Level II
1 Joey BaierKettle Run High School Fauquier County
2 Joshua MooreColonial Forge High School Stafford County
3 Truman HeberleChantilly High School Fairfax County
4 Ross ClarkBriar Woods High School Loudoun County
5 Keyannah PatelColonial Forge High School Stafford County
6 Berket YemaneberhaneAnnandale High School Fairfax County
7 Eric MenserColonial Forge High School Stafford County
8 Taylor GomezWoodgrove High School Loudoun County
9 Mike StanglerChantilly High School Fairfax County
10 Ian O'MalleyColonial Forge High School Stafford County
 
B-14 Essays on Technology Level II
1 Sherry LeeW. T. Woodson High School Fairfax County
2 Lucas LinThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
3 Asha KrishnakumarThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
4 Arrush ChoudharyChantilly High School Fairfax County
5 Victoria DangAnnandale High School Fairfax County
6 Christina KimW. T. Woodson High School Fairfax County
7 Revanth KolliChantilly High School Fairfax County
8 Tsering SayW. T. Woodson High School Fairfax County
9 Sashank ThupukariThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
10 Rasel AbutaaAnnandale High School Fairfax County
 
B-15 Extemporaneous Presentation Level II
1 Lucas LinThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
2 Kyle HerndonThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
3 Aleyse ShannonColonial Forge High School Stafford County
4 Omar AlamChantilly High School Fairfax County
5 Gabe BreyMclean High School Fairfax County
6 Tsering SayW. T. Woodson High School Fairfax County
7 Saajid HasanWoodgrove High School Loudoun County
8 Karen NguyenAnnandale High School Fairfax County
9 Elle Del GalloFauquier High School Fauquier County
10 Justin RedmanThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
 
B-17 Flight Endurance Level II
1 Rohan PanditThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
2 Russell HeivilinWoodgrove High School Loudoun County
3 Berket YemaneberhaneAnnandale High School Fairfax County
4 Zoe WaideFauquier High School Fauquier County
5 Thomas NeighColonial Forge High School Stafford County
6 Munni KhattakWest Potomac High School Fairfax County
7 Alex MathovBriar Woods High School Loudoun County
8 Kelly O'MearaWest Potomac High School Fairfax County
9 Luke KlaussenYorktown High School Arlington County
10 Lam BuiAnnandale High School Fairfax County
 
B-20 Manufacturing Prototype Level II
1 Rabia Mirza
Shea Ruffin
Lindsay Paul
Ethan Kauffman
Sarah Hasnain
West Potomac High School Fairfax County
2 Amy Vandenberghe
Brett Bowker
Abdullah Choudhury
Julie Mohl
Alexandra Corrigan
West Springfield High School Fairfax County
3 Kris M. Miller
Robert T. Tippett
Milo U. Burke
Russell A. Heivilin
Woodgrove High School Loudoun County
4 Eva Du
Joshua Chang
Jasmeen Dhillon
West Springfield High School Fairfax County
5 Shanmuka Gadiraju
Yong Ju Lee
Zach Nash
Nahjee Sowah
Alper Turgut
Jason Xue
Samuel Zhang
Justin Shin
W. T. Woodson High School Fairfax County
6 Richard B. Sharp
Jaehyeon Park
Colonial Forge High School Stafford County
7 Ryan A. Bennette
Andrew P. Oldham
Colonial Forge High School Stafford County
8 Alexis Mejia
Aleyzza Medina
Spencer Gonsalvez
Erwin Moya
JEB Stuart High School Fairfax County
9 Matthew A. Beaulieu
Kurt W. Shaffer
Jacob D. Underbakke
Colonial Forge High School Stafford County
10 Harsha Jonnavithula
Venkata Doodala
Henry Ellis
Thomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
 
B-21 Music Production Level II
1 David D. Hastings
Stefan G. Jeanpierre
Christian C. Doepp
Marco Gomez-Wong
Colonial Forge High School Stafford County
2 Ryan S. Deguzman
Nathan L. Bennett
Peter M. Hartway
Colonial Forge High School Stafford County
3 Justin Redman
George Perry
Thomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
4 Simon Park
Huan Le
Jay Wilson
Sumin Kim
Joanna Jang
W. T. Woodson High School Fairfax County
5 Kathy Tao
Joanne Yoon
Diana Yi
Lake Braddock Secondary School (HS) Fairfax County
6 Sanil A. Rao
Henry W. Turner
Ryan A. Cheung
Stone Bridge High School Loudoun County
7 Gari Jimenez
Alexandra Corrigan
Jasmeen Dhillon
Cora Bland
Mei Song
West Springfield High School Fairfax County
8 Sebastian Arnez
Isaiah Dorm
Jaime Gonzalez
JEB Stuart High School Fairfax County
9 Zach Wade
Kyle Herndon
Dhruv Gupta
Thomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
10 Stephen Kim
Peter Kim
Sakar Budhathoki
Chantilly High School Fairfax County
 
B-24 Photographic Technology Level II
1 Elizabeth RollerOakton High School Fairfax County
2 Timothy FallonStone Bridge High School Loudoun County
3 Jasmine LamarreNorth Stafford High School Stafford County
4 Ben FelsteinMclean High School Fairfax County
5 Jennifer ZhouW. T. Woodson High School Fairfax County
6 Kassi DamiW. T. Woodson High School Fairfax County
7 Sabrina GaytanFauquier High School Fauquier County
8 Jeffrey LiuThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
 
B-25 Prepared Presentation Level II
1 Asha KrishnakumarThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
2 Lexiebleu AmundsonWoodgrove High School Loudoun County
3 Aleyse ShannonColonial Forge High School Stafford County
4 Raksha PothapragadaThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
5 Helen LuuStone Bridge High School Loudoun County
6 Omar AlamChantilly High School Fairfax County
 
B-27 Promotional Graphics Level II
1 Tony FrankFauquier High School Fauquier County
2 Elle Del GalloFauquier High School Fauquier County
3 Jessica DoyleKettle Run High School Fauquier County
4 Hannah MurrayKettle Run High School Fauquier County
5 Ryan CheungStone Bridge High School Loudoun County
6 Berket YemaneberhaneAnnandale High School Fairfax County
7 Megan MathewsonWoodgrove High School Loudoun County
8 William WardColonial Forge High School Stafford County
9 Matthew SavageThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
10 Sashank ThupukariThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
 
B-30 System Control Technology Level II
1 Kevin Kwok
Ammar A. Al-Kahfah
Ben Vest
Annandale High School Fairfax County
2 Devin Whittmer
Tommy Haliday
Matt Otto
Lake Braddock Secondary School (HS) Fairfax County
3 Aidan Thayer
Hamza Kakeh
Hayden Singleton
West Springfield High School Fairfax County
4 Ben Jones
Mike Stangler
David Lee
Chantilly High School Fairfax County
5 Jack Fang
Siva Somayyajula
Harshal Jariwala
Thomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
6 Ben Sullivan
Key Leutchit
Aaron Schlesinger
Mclean High School Fairfax County
7 Julian Park
Mark Agrios
Alper Turgut
W. T. Woodson High School Fairfax County
 
B-34 Transportation Modeling Level II
1 Austin CarrColonial Forge High School Stafford County
2 Andrew OlbrichColonial Forge High School Stafford County
3 Guilherme KonchinskiColonial Forge High School Stafford County
4 Tyler StevensLake Braddock Secondary School (HS) Fairfax County
5 Eyob WoldeghebrielWest Springfield High School Fairfax County
6 Jacob WalderWest Potomac High School Fairfax County
7 Harsha JonnavithulaThomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
8 Runkai HeStone Bridge High School Loudoun County
9 Philip ZehlStone Bridge High School Loudoun County
 
B-36 Video Game Design Level II
1 Graham Walker
Case Wright
Yorktown High School Arlington County
2 Chris Issing
Brandon Wong
Samuel Zhang
W. T. Woodson High School Fairfax County
3 Tommy Bosley
Sajid Ansari
Joshua Choe
Chantilly High School Fairfax County
4 Nathan L. Bennett
Nathan R. Humphrey
William M. Rader
William M. Stuckey
Colonial Forge High School Stafford County
5 Matthew Barbano
Zach Wade
Kyle Herndon
Ellis Tsung
Thomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County
6 Joban S. Dhillon
Benjahmin R. Doerflinger
Daniel J. Morgenthal
Siddhesh Ambokar
Stone Bridge High School Loudoun County
7 Ali Golkar
Reed Mellon
Briar Woods High School Loudoun County
8 Joe Gallardo
Juan Alvarez
Hugo Santiago
Sam Rainey
West Potomac High School Fairfax County
9 Austin `. Woodside
Matt Darconte
Fauquier High School Fauquier County
10 Aditya Ponukumati
Siva Somayyajula
Rishub Jain
Thomas Jefferson High School For Science And Technology Fairfax County

Updated: 03/15/2013